Calendario de actividades

NOTA IMPORTANTE:As actividades marcadas en cor verde non precisan autorización expresa
As actividades marcadas en cor vermello SI QUE PRECISAN autorización expresa


LUNS

MARTES

MÉRCORES

XOVES

VENRES

28 - AGO29 - AGO30 - AGO31 - AGO1 - SET
4 - SET5 - SET6 - SET7 - SET8 - SET
11 - SET12 - SET13 - SET14 - SET15 - SET
18 - SET19 - SET20 - SET21 - SET22 - SET
25 - SET26 - SET27 - SET28 - SET29 - SET
2 - OUT3 - OUT4 - OUT

INICIACIÓN AO BOXEO  
ESO-4-D
(12:20-13:10)

INICIACIÓN AO BOXEO 
ESO-4-C
(13:10-14:00)
5 - OUT6 - OUT
9 - OUT

Sotavento 
ESO-1-A
(08:30-09:45)

Sotavento  
ESO-1-C
(09:45-11:00)
10 - OUT

Sotavento  
ESO-1-AB
(08:30-09:45)

Taller 1 Igualdade 
ESO-4-D
(09:20-10:10)

Sotavento  
ESO-1-D
(09:45-11:00)

Taller 1 Igualdade 
ESO-4-B
(10:10-11:00)

Taller 1 Igualdade  
ESO-4-A
(14:10-15:00)
11 - OUT

Taller 1 Igualdade 
ESO-4-C
(11:30-12:20)
12 - OUT13 - OUT
16 - OUT

Erasmus + 
BAC-1-ABC
(08:30-14:00)
17 - OUT

Erasmus + 
BAC-1-ABC
(08:30-14:00)

Educar en Xustiza  
ESO-3-A
(09:20-13:10)

Taller 2 Igualdade 
ESO-4-D
(09:20-10:10)

Taller 2 Igualdade 
ESO-4-B
(10:10-11:00)

Formación nuevos usuarios-Biblioteca 
ESO-1-AB
(10:10-11:00)

Taller 2 Igualdade  
ESO-4-A
(14:10-15:00)
18 - OUT

Erasmus + 
BAC-1-ABC
(08:30-14:00)

Taller 2 Igualdade 
ESO-4-C
(11:30-12:20)
19 - OUT

Erasmus + 
BAC-1-ABC
(08:30-14:00)

INICIACIÓN AO BOXEO  
ESO-4-A
(10:10-11:00)

INICIACIÓN AO BOXEO  
ESO-4-B
(11:30-12:20)
20 - OUT

Erasmus + 
BAC-1-ABC
(08:30-14:00)
23 - OUT

Charla FFAA 
BAC-1-ABC
BAC-2-AB
(14:10-15:00)
24 - OUT

Charla FFAA 
ESO-4-D
(09:20-10:10)

Educar en Xustiza  
ESO-3-B
(09:20-13:10)

Charla FFAA  
ESO-4-B
(10:10-11:00)

Charla FFAA  
ESO-4-A
(14:10-15:00)
25 - OUT

Charla Sexualidade I 
ESO-1-A
(08:30-09:20)

Charla FFAA  
ESO-4-C
(10:10-11:00)

Charla sexualidade I 
ESO-1-AB
(10:20-11:00)
26 - OUT27 - OUT

Educar en Xustiza  
ESO-3-C
(09:20-13:10)

Charla sexualidade I 
ESO-1-C
(12:20-13:10)

Charla Sexualidade I 
ESO-1-D
(13:10-14:00)
30 - OUT

Visita Parque Eólico Experimental Sotavento+Norvento 
ESO-4-ABCD
(09:20-15:00)
31 - OUT

Visita Parque Eólico Experimental Sotavento+Norvento (co 
ESO-4-ABCD
(09:20-15:00)

Educar en Xustiza  
ESO-3-D
(09:20-13:10)

Formación de nuevos usuarios-Biblioteca 
ESO-1-D
(10:10-11:00)
1 - NOV2 - NOV

INICIACIÓN AO BOXEO 
BAC-1-B
(08:30-09:20)

INICIACIÓN AO BOXEO  
BAC-1-A
(10:10-11:00)

INICIACIÓN AO BOXEO  
BAC-1-C
(11:30-12:20)
3 - NOV
6 - NOV

Plan director  
ESO-2-D
(09:20-10:10)

Plan director  
ESO-3-A
(13:20-14:10)
7 - NOV

Plan director 
ESO-2-BC
(08:30-09:20)

Plan director  
ESO-4-D
(09:20-10:10)

Plan director  
ESO-4-B
(10:10-11:00)

Formación nuevos usuarios-Biblioteca 
ESO-1-A
(10:10-11:00)

Plan director  
ESO-3-B
(11:30-12:20)

Plan Director  
ESO-3-D
(13:20-14:10)

Plan Director  
ESO-4-A
(14:10-15:00)
8 - NOV

Plan Director  
ESO-1-A
(08:30-09:20)

Plan director  
ESO-4-C
(10:10-11:00)

Plan director 
ESO-2-C
(11:30-12:20)
9 - NOV

Plan director 
ESO-3-C
(08:30-09:20)

Plan director  
ESO-2-A
(09:20-10:10)

Plan director  
ESO-1-AB
(10:10-11:00)
10 - NOV

Plan director  
ESO-1-C
(12:20-13:10)

Plan director 
ESO-1-D
(13:10-14:00)
13 - NOV

Escolas sen violencia 
ESO-2-D
(09:20-11:00)

Escolas sen violencia 
ESO-2-A
(11:30-13:10)
14 - NOV

Taller 3 Igualdade 
ESO-4-D
(09:20-10:10)

Taller 3 Igualdade 
ESO-4-B
(10:10-11:00)

Formación nuevos usuarios-Biblioteca 
ESO-1-C
(10:10-11:00)

Taller 3 Igualdade 
ESO-4-A
(14:10-15:00)
15 - NOV

Campaña promoción do Xadrez 
ESO-1-A
(09:20-10:10)

Campaña promoción do Xadrez  
ESO-1-AB
(10:10-11:00)

Campaña promoción do Xadrez  
ESO-1-C
(10:10-11:00)

Taller 3 Igualdade 
ESO-4-C
(11:30-12:20)

Campaña promoción do Xadrez  
ESO-1-D
(11:30-12:20)
16 - NOV17 - NOV

Campaña promoción do Xadrez  
ESO-1-AB
(11:30-12:20)

Campaña promoción do Xadrez  
ESO-1-A
(12:20-13:10)

Campaña promoción do Xadrez  
ESO-1-C
(12:20-13:10)

Campaña promoción do Xadrez  
ESO-1-D
(13:10-14:00)
20 - NOV21 - NOV

Escolas sen violencia 
ESO-2-BC
(09:20-11:00)

Escolas sen violencia 
ESO-2-C
(11:30-13:10)
22 - NOV

Charla sexualidade II 
ESO-1-A
(08:30-09:20)

EXAME PENDENTES BIOLOXÍA 
ESO-2-ABCD
ESO-3-ABCD
ESO-4-ABCD
(08:30-10:10)

Charla sexualidade II 
ESO-1-AB
(10:10-11:00)
23 - NOV

"Obradoiro - Como se fai unha película? Da idea á estrea 
ESO-3-C
(08:30-09:20)
24 - NOV

Charla sexualidade II 
ESO-1-C
(12:20-13:10)

Charla Sexualidade II  
ESO-1-D
(13:10-14:00)
27 - NOV28 - NOV

Charlas culturales inglés  
ESO-3-CD
(09:20-10:10)

Charlas culturales inglés 
ESO-3-AB
(11:30-12:20)

Charlas culturales Inglés 
ESO-2-ABC
(12:20-13:10)

Charlas culturale inglés 
ESO-2-CD
(13:20-14:10)
29 - NOV30 - NOV1 - DEC
4 - DEC5 - DEC

Obradoiro de Braille (ONCE) 
ESO-1-D
(09:20-10:10)

Obradoiro de Braille (ONCE)  
ESO-1-A
(10:10-11:00)

Obradoiro de Braille (ONCE)  
ESO-1-C
(10:10-11:00)

Obradoiro de Braille (ONCE)  
ESO-1-AB
(11:30-12:20)
6 - DEC7 - DEC8 - DEC
11 - DEC12 - DEC13 - DEC14 - DEC

EXAME PENDENTES TECNOLOXÍA 
BAC-1-ABC
BAC-2-AB
ESO-1-ABCD
ESO-2-ABCD
ESO-3-ABCD
ESO-4-ABCD
(09:20-10:10)
15 - DEC

Charla: Científicos ou pitonisos? Como a economía ... 
BAC-1-ABC
ESO-4-ABCD
(10:00-11:00)
18 - DEC

Visita Veterinaria + H. Rof Codina 
BAC-1-ABC
(08:30-15:00)
19 - DEC

Sensibilización vial  
ESO-2-ABC
(08:30-11:00)
20 - DEC

Sensibilización vial  
ESO-2-CD
(08:30-11:00)
21 - DEC22 - DEC
25 - DEC26 - DEC27 - DEC28 - DEC29 - DEC
1 - XAN2 - XAN3 - XAN4 - XAN5 - XAN
8 - XAN

Programa YAM 
ESO-3-B
(12:20-13:10)

Programa YAM 
ESO-3-A
(13:20-14:10)

Programa YAM 
ESO-3-D
(14:10-15:00)
9 - XAN

Visita Museos Científicos A Coruña 
ESO-3-ABCD
(08:30-15:00)
10 - XAN11 - XAN

Programa YAM 
ESO-3-C
(08:30-09:20)
12 - XAN
15 - XAN

Charla/Taller sobre violencia de Xénero 
ESO-3-B
(12:20-13:10)

Charla/Taller sobre violencia de xénero 
ESO-3-A
(13:20-14:10)
16 - XAN

Teatro  
BAC-1-ABC
BAC-2-AB
(10:45-13:10)

Charla/Taller sobre violencia de xénero  
ESO-3-C
(12:20-13:10)

Charla/Taller sobre violencia de xénero  
ESO-3-D
(13:20-14:10)
17 - XAN

Teatro 
ESO-2-ABCD
(09:00-12:20)

Teatro  
(cancelada)
ESO-3-ABCD
(09:00-12:20)

Teatro: Parábola do Angazo 
ESO-4-ABCD
(11:30-13:10)
18 - XAN

Charla/Taller sobre violencia de xénero  
ESO-3-C
(08:30-09:20)

EXAME PENDENTES MATEMÁTICAS 
BAC-1-ABC
BAC-2-AB
ESO-1-ABCD
ESO-2-ABCD
ESO-3-ABCD
ESO-4-ABCD
(10:10-11:00)
19 - XAN

EXAME PENDENTES LINGUA GALEGA 
BAC-1-ABC
BAC-2-AB
ESO-1-ABCD
ESO-2-ABCD
ESO-3-ABCD
ESO-4-ABCD
(11:00-12:30)
22 - XAN

Charla/Taller sobre violencia de Xénero  
ESO-3-B
(12:20-13:10)

Charla/Taller sobre violencia de xénero  
ESO-3-A
(13:20-14:10)

Charla USC: A dieta atlántica é a saúde 
BAC-1-ABC
(13:20-14:10)
23 - XAN

Charla/Taller sobre violencia de xénero  
ESO-3-D
(13:20-14:10)
24 - XAN

Charla: Prevención de drogodependencias 
ESO-4-C
(11:30-12:20)

EXAME PENDENTES FRANCÉS 
BAC-1-ABC
BAC-2-AB
ESO-1-ABCD
ESO-2-ABCD
ESO-3-ABCD
ESO-4-ABCD
(11:30-12:20)
25 - XAN

Charla/Taller sobre violencia de xénero  
ESO-3-C
(08:30-09:20)
26 - XAN

Exámenes 2ºBAC 
BAC-2-AB
(08:30-14:00)

Pendentes de 2º ESO - Educación Física 
ESO-4-D
(09:20-10:10)
29 - XAN

Exámenes 2ºBAC 
BAC-2-AB
(08:30-15:00)

Charla/Taller sobre violencia de Xénero  
ESO-3-B
(12:20-13:10)

Charla/Taller sobre violencia de xénero  
ESO-3-A
(13:20-14:10)
30 - XAN

Excursión Madrid (Historia y Arte) 
(cancelada)
BAC-2-AB
(08:30-21:00)

Visita A Coruña  
BAC-2-AB
(08:30-19:00)

Charla: Prevención de drogodependencias 
ESO-4-D
(09:20-10:10)

Charla: Prevención de drogodependencias 
ESO-4-B
(10:10-11:00)

Punto Violeta 
ESO-3-ABCD
(12:20-15:00)

Charla/Taller sobre violencia de xénero  
ESO-3-D
(13:20-14:10)

Charla: Prevención de drogodependencias 
ESO-4-A
(14:10-15:00)
31 - XAN

Excursión Madrid (Historia y Arte) 
(cancelada)
BAC-2-AB
(08:30-21:00)

EXAMEN PENDENTES INGLES 
BAC-1-ABC
BAC-2-AB
ESO-1-ABCD
ESO-2-ABCD
ESO-3-ABCD
ESO-4-ABCD
(10:10-11:00)

EXAME PENDENTES FÍSICA-QUÍMICA 
BAC-1-ABC
BAC-2-AB
ESO-1-ABCD
ESO-2-ABCD
ESO-3-ABCD
ESO-4-ABCD
(10:10-11:00)

Pendentes de 3º ESO - Educación Física 
ESO-4-CD
(10:10-10:10)

Charla: Prevención de drogodependencias  
ESO-4-C
(11:30-12:20)
1 - FEB

Excursión Madrid (Historia y Arte) 
(cancelada)
BAC-2-AB
(08:30-21:00)

Charla/Taller sobre violencia de xénero  
ESO-3-C
(08:30-09:20)
2 - FEB

Excursión Madrid (Historia y Arte) 
(cancelada)
BAC-2-AB
(08:30-21:00)
5 - FEB6 - FEB

Charla: Prevención de drogodependencias  
ESO-4-D
(09:20-10:10)

Charla: Prevención de drogodependencias  
ESO-4-B
(10:10-11:00)

Cuentacuentos (Oratoria) 
ESO-3-ABCD
(12:20-13:10)

Charla: Prevención de drogodependencias 
ESO-4-A
(14:10-15:00)
7 - FEB8 - FEB

Charla 11F  
ESO-4-ABCD
(11:30-12:20)
9 - FEB
12 - FEB13 - FEB14 - FEB15 - FEB16 - FEB

Obradoiro de Regueifas  
(09:20-11:00)

Obradoiro de Regueifas  
ESO-3-AB
(09:20-11:00)

Obradoiro de Regueifas  
ESO-3-CD
(11:30-13:10)
19 - FEB20 - FEB

Rutas Literarias 
ESO-2-AB
(10:45-14:00)
21 - FEB

EXAMEN PENDENTE BIOLOXÍA 
ESO-2-ABCD
ESO-3-ABCD
ESO-4-ABCD
(08:30-10:10)

Taller Habilidades Sociais 
ESO-1-A
(09:20-09:20)

Taller Habilidades Sociais 
ESO-1-B
(10:10-11:00)

Taller Habilidades Sociais 
ESO-1-C
(11:30-12:20)

Taller Habilidades Sociais  
ESO-1-D
(13:10-14:00)
22 - FEB23 - FEB

Exámenes 2ºBAC 
BAC-2-AB
(08:30-08:30)

Visita alumnado CPI Friol e CPR Divino Maestro. 
(10:10-11:45)

Día da Radio co CEIP Casás 
BAC-1-ABC
(11:00-11:30)
26 - FEB

Exámenes 2º BAC 
BAC-2-AB
(08:30-15:00)
27 - FEB

Exámenes 2ºBAC 
BAC-2-AB
(08:30-15:00)

Teatro  
ESO-4-ABCD
(09:00-12:00)
28 - FEB

EXAMEN PENDENTE BIOLOXÍA  
ESO-2-ABCD
ESO-3-ABCD
ESO-4-ABCD
(08:30-10:10)

Campionato Provincial Escolar de Orientación  
ESO-1-ABCD
ESO-2-ABCD
ESO-3-ABCD
ESO-4-ABCD
(09:00-14:00)

Taller Habilidades Sociais  
ESO-1-A
(09:20-10:10)

Taller Habilidades Sociais 
ESO-1-B
(10:10-11:00)

Teatro Clásico "Medea" 
BAC-1-A
BAC-2-A
ESO-3-ABCD
(11:00-14:00)

Taller Habilidades Sociais 
ESO-1-D
(11:30-12:20)

Taller Habilidades Sociais 
ESO-1-C
(13:10-14:00)
29 - FEB

Charla ABAU 
BAC-2-AB
(12:20-14:00)
1 - MAR

Taller Habilidades Sociais 
ESO-1-B
(10:10-11:00)

Taller Habilidades Sociais  
ESO-1-A
(11:30-12:20)

Taller Habilidades Sociais 
ESO-1-C
(12:20-13:10)

Taller Habilidades Sociais  
ESO-1-D
(13:10-14:00)
4 - MAR5 - MAR

SEGcohort (USC) 
ESO-2-B
(08:30-09:20)

SEGcohort (USC)  
ESO-4-D
(09:20-10:10)

SEGcohort (USC)  
ESO-4-B
(10:10-11:00)

SEGcohort (USC)  
ESO-2-D
(13:20-14:10)

SEGcohort (USC)  
ESO-4-A
(14:10-15:00)
6 - MAR

Xornada prelanzamento CANSAT 
BAC-1-ABC
ESO-4-CD
(08:30-18:00)

SEGcohort (USC)  
ESO-4-C
(10:10-11:00)

SEGcohort (USC)  
ESO-2-C
(11:30-12:20)

SEGcohort (USC)  
BAC-2-AB
(12:20-13:10)

SEGcohort (USC)  
ESO-2-A
(13:10-14:00)
7 - MAR8 - MAR
11 - MAR

Visita Erasmus + 
BAC-1-ABC
(08:30-14:00)

Teatro Francés 
ESO-3-ABCD
ESO-4-ABCD
(08:30-13:00)

EXAME PENDENTES LINGUA GALEGA 
BAC-1-ABC
BAC-2-AB
ESO-1-ABCD
ESO-2-ABCD
ESO-3-ABCD
ESO-4-ABCD
(10:10-11:30)
12 - MAR

Visita Erasmus + 
BAC-1-ABC
(08:30-14:00)
13 - MAR

Visita Erasmus + 
BAC-1-ABC
(08:30-14:00)

Etapa do Camiño de Santiago -Erasmus 
BAC-1-ABC
(08:30-17:00)
14 - MAR

Visita Erasmus + 
BAC-1-ABC
(08:30-14:00)

Exame pendentes Tecnoloxía 
ESO-2-ABCD
ESO-3-BC
ESO-4-ACD
(09:20-11:00)
15 - MAR

Visita Erasmus + 
BAC-1-ABC
(08:30-14:00)

Exame pendentes Tecnoloxía 
ESO-2-ABCD
ESO-3-BC
ESO-4-ACD
(09:20-11:00)
18 - MAR

Intercambio Erasmus  
ESO-4-ABCD
(08:30-14:00)

Programa YAM 
ESO-3-C
(12:20-13:10)

Programa YAM 
ESO-3-D
(12:20-13:10)

Programa YAM 
ESO-3-A
(13:20-14:10)

Programa YAM 
ESO-3-B
(13:20-14:10)
19 - MAR

Intercambio Erasmus  
ESO-4-ABCD
(08:30-14:00)

Rutas Literarias 
ESO-2-C
(10:45-14:00)
20 - MAR

Intercambio Erasmus  
ESO-4-ABCD
(08:30-14:00)

Feria de la Ciencia de Navia 
ESO-4-ABCD
(08:30-20:00)
21 - MAR

Intercambio Erasmus  
ESO-4-ABCD
(08:30-14:00)
22 - MAR

Intercambio Erasmus  
ESO-4-ABCD
(08:30-14:00)
25 - MAR26 - MAR27 - MAR28 - MAR29 - MAR
1 - ABR2 - ABR

Visita Campus Lugo 
ESO-4-ABCD
(10:00-14:00)
3 - ABR

Rutas Literarias  
ESO-2-B
(10:45-14:00)
4 - ABR

Exámenes 2º BAC 
BAC-2-AB
(08:30-14:00)

Visita a Quiroga 
ESO-3-ABCD
(08:30-19:00)
5 - ABR

Exámenes 2º BAC 
BAC-2-AB
(08:30-14:00)
8 - ABR

Exámenes 2º BAC 
BAC-2-AB
(08:30-15:00)

Quérote+ 
ESO-3-A
(13:20-15:00)
9 - ABR

Quérote+ 
ESO-3-B
(11:30-13:10)

Quérote+ 
ESO-3-D
(13:20-15:00)
10 - ABR

Avaliación Diagnóstico 
ESO-2-ABCD
(08:30-14:00)

Curso mediadores 
ESO-2-ABCD
(16:00-18:00)
11 - ABR

Avaliación Diagnóstico 
ESO-2-ABCD
(08:30-14:00)

Quérote+ 
ESO-3-C
(08:30-10:10)
12 - ABR

Campionato Nacional de Orientación Escolar  
BAC-1-A
ESO-1-D
ESO-2-ABCD
ESO-3-ABD
ESO-4-ACD
(08:30-18:00)

Conferencia Agencia Tributaria  
BAC-1-ABC
(10:00-11:00)
15 - ABR

proba de Competencia Dixital 
BAC-2-AB
(11:30-13:10)

Orientación Pre-matrícula 
ESO-3-A
(13:20-14:10)
16 - ABR

Orientación Pre-matrícula 
ESO-2-B
(08:30-09:20)

Orientación Pre-matrícula 
ESO-4-D
(09:20-10:10)

Orientación Pre-matrícula 
ESO-4-B
(10:10-11:00)

Rutas literarias 
ESO-2-CD
(10:45-14:00)

Orientación Pre-matrícula 
ESO-3-B
(11:30-12:20)

Orientación Pre-matrícula 
ESO-3-D
(13:20-14:10)

Orientación Pre-matrícula 
ESO-4-A
(14:10-15:00)
17 - ABR

Saída polo barrio 
ESO-3-AB
(11:30-14:00)

Orientación Pre-matrícula 
ESO-4-C
(11:30-12:20)

Orientación Pre-matrícula 
ESO-2-C
(12:20-13:10)

Curso mediadores 
ESO-2-ABCD
(16:00-18:00)
18 - ABR

Orientación Pre-matrícula 
ESO-3-C
(09:00-10:10)

Orientación Pre-matrícula 
ESO-2-A
(09:20-10:10)

EXAME PENDENTES MATEMÁTICAS 
BAC-1-ABC
BAC-2-AB
ESO-1-ABCD
ESO-2-ABCD
ESO-3-ABCD
ESO-4-ABCD
(10:10-11:00)

EXAMEN PENDENTES FRANCÉS 
ESO-2-ABCD
ESO-3-ABCD
ESO-4-ABCD
(11:30-12:20)

Saída polo barrio 
ESO-3-CD
(11:30-14:00)

Orientación Pre-matrícula 
ESO-2-D
(11:30-12:20)

Orientación Pre-matrícula 
BAC-1-A
(11:30-12:20)

Orientación Pre-matrícula 
BAC-1-B
(12:20-13:10)
19 - ABR

Orientación Pre-matrícula 
BAC-1-C
(13:10-14:00)
22 - ABR

“Que non te líen, ti elixes” 
ESO-4-D
(09:20-10:10)

“Que non te líen, ti elixes” 
ESO-4-A
(10:10-11:00)

“Que non te líen, ti elixes” 
ESO-4-B
(12:20-13:10)

“Que non te líen, ti elixes” 
ESO-4-C
(13:20-14:10)
23 - ABR

Lanzamento CANSAT 
BAC-1-ABC
ESO-4-CD
(08:30-18:00)
24 - ABR

FPInnova 
ESO-2-ABCD
(08:30-20:30)

EXAME PENDENTES FÍSICA-QUÍMICA 
BAC-1-ABC
BAC-2-AB
ESO-1-ABCD
ESO-2-ABCD
ESO-3-ABCD
ESO-4-ABCD
(10:10-11:00)

Charla USC: A Pegada Ecolóxica 
ESO-4-BCD
(13:10-14:00)

Curso mediadores 
ESO-2-ABCD
(16:00-18:00)
25 - ABR

Olimpiada Matemática 
ESO-2-ABCD
(09:20-14:00)

Exame pendentes - EDUCACIÓN FÍSICA - 4º ESO 
ESO-4-ABCD
(09:20-10:10)

Luisa Villalta: a música do poema  
ESO-3-AB
(11:30-12:30)

Luisa Villalta: a música do poema  
ESO-3-CD
(13:00-14:00)
26 - ABR

Defensa do proxecto CANSAT 
BAC-1-ABC
ESO-4-CD
(08:30-18:00)
29 - ABR30 - ABR1 - MAI2 - MAI

Exámenes 2º BAC 
BAC-2-AB
(08:30-15:00)

Visita ó Politécnico de Lugo  
ESO-4-ABCD
(08:30-14:00)
3 - MAI

Exámenes 2º BAC 
BAC-2-AB
(08:30-15:00)
6 - MAI

Exámenes 2º BAC 
BAC-2-AB
(08:30-15:00)

Exame pendentes - LINGUA CASTELÁ 
ESO-2-ABCD
ESO-3-ABCD
ESO-4-ABCD
(11:30-13:00)
7 - MAI

EXAME FINAL PENDENTES FÍSICA-QUÍMICA 
BAC-1-ABC
BAC-2-AB
ESO-1-ABCD
ESO-2-ABCD
ESO-3-ABCD
ESO-4-ABCD
(10:10-11:00)

#enredandocogalego 
BAC-1-ABC
ESO-3-ABCD
ESO-4-ABCD
(11:00-11:30)

Charla sobre Doazón e transplantes (Sergas) 
BAC-1-ABC
(13:20-15:00)
8 - MAI

EXAME PENDENTES BIOLOXÍA 
BAC-1-ABC
BAC-2-AB
ESO-1-ABCD
ESO-2-ABCD
ESO-3-ABCD
ESO-4-ABCD
(08:30-10:10)

EXAME PENDENTES INGLÉS 
BAC-1-ABC
BAC-2-AB
ESO-1-ABCD
ESO-2-ABCD
ESO-3-ABCD
ESO-4-ABCD
(10:10-11:00)
9 - MAI

Exámenes 2º BAC 
BAC-2-AB
(08:30-15:00)

Excursión á Ribeira Sacra (CANCELADA) 
ESO-4-ABCD
(08:30-19:00)
10 - MAI

Exámenes 2º BAC 
BAC-2-AB
(08:30-15:00)
13 - MAI

Exámenes 2º BAC 
BAC-2-AB
(08:30-15:00)
14 - MAI

Taller” Menos es más" 
BAC-1-ABC
(10:00-11:00)
15 - MAI

Examen final pendentes Galego  
BAC-1-ABC
BAC-2-AB
ESO-1-ABCD
ESO-2-ABCD
ESO-3-ABCD
ESO-4-ABCD
(10:10-11:00)

Charla ABAU 
BAC-2-AB
(11:30-12:30)
16 - MAI

EXAME FINAL PENDENTES MATEMÁTICAS  
BAC-2-AB
ESO-2-ABCD
ESO-3-ABCD
ESO-4-ABCD
(10:00-11:00)

Festival Letras  
BAC-1-ABC
ESO-1-ABCD
ESO-2-ABCD
ESO-3-ABCD
ESO-4-ABCD
(13:10-14:00)

Graduación 2º BAC 
BAC-2-AB
(19:00-21:30)
17 - MAI
20 - MAI21 - MAI22 - MAI

Probas Competencia Dixital 
ESO-4-AB
(09:20-11:00)

Probas Competencia Dixital  
ESO-4-CD
(12:20-14:00)
23 - MAI

Excursión a Porto do Son  
ESO-3-ABCD
(08:00-20:00)

Olimpiada Matemática-Final Galega 
ESO-2-BC
(10:10-14:00)
24 - MAI
27 - MAI

Excursión a Manzaneda 
ESO-1-ABCD
(08:30-20:30)
28 - MAI

Excursión a Manzaneda 
ESO-1-ABCD
(08:30-20:30)

Visita ós museos e xacementos romanos de Lugo. 
ESO-3-ABCD
(09:15-15:00)
29 - MAI

Saída polo barrio (CANCELADA) 
ESO-3-ABCD
(11:30-14:00)
30 - MAI31 - MAI

I Encontro AntiBulling Alumnado Mediador (ESO) 
ESO-1-ABCD
ESO-2-ABCD
ESO-3-ABCD
(09:20-13:10)
3 - XUÑ

Excursión ás Cíes + Kayak 
ESO-3-ABCD
(08:30-20:00)
4 - XUÑ

Excursión ás Cíes + Kayak 
ESO-3-ABCD
(08:30-20:00)
5 - XUÑ6 - XUÑ7 - XUÑ

Visita CEIP Casás 
BAC-2-A
(10:00-14:00)
10 - XUÑ

Viaxe Fin da secundaria 
ESO-4-ABCD
(08:00-22:00)

Excursión as Ons 
ESO-2-ABCD
(08:30-18:30)
11 - XUÑ

Viaxe Fin da secundaria 
ESO-4-ABCD
(08:00-22:00)

Excursión as Ons 
ESO-2-ABCD
(08:30-18:30)

Apadriña un lector  
BAC-1-ABC
(12:30-14:00)
12 - XUÑ

Viaxe Fin da secundaria 
ESO-4-ABCD
(08:00-22:00)

Festa de Enredado co Galego 
BAC-1-ABC
ESO-3-ABCD
(09:00-14:00)
13 - XUÑ

Viaxe Fin da secundaria 
ESO-4-ABCD
(08:00-22:00)

Actividades deportivas en Asturias 
BAC-1-ABC
(08:30-20:30)

Teatro do grupo de Oratoria 
ESO-3-ABCD
(10:20-11:00)
14 - XUÑ

Viaxe Fin da secundaria 
ESO-4-ABCD
(08:00-22:00)

Actividades deportivas en Asturias 
BAC-1-ABC
(08:30-20:30)

Feria de Turismo-Turlei 
ESO-3-ABCD
(08:30-14:00)
17 - XUÑ

Paseo pola ribeira do Miño 
ESO-1-AB
(08:30-15:00)

Premio "Aulas Limpas" 
ESO-3-C
(09:00-15:00)

Visita CEIP Menéndez 
BAC-2-B
(10:00-14:00)
18 - XUÑ

Paseo pola ribeira do Miño  
ESO-1-CD
(08:30-15:00)
19 - XUÑ20 - XUÑ

Día da Bici (CANCELADA) 
ESO-4-ABCD
(11:00-14:00)
21 - XUÑ

Graduación 4º ESO 
ESO-4-ABCD
(19:00-20:30)
24 - XUÑ25 - XUÑ26 - XUÑ27 - XUÑ28 - XUÑ
1 - XUL2 - XUL3 - XUL4 - XUL5 - XUL